Značky

Ty správné značky pro Vaše zákazníky

G Fashion Group portfolio je založené na prémiových, velmi známých značkách, zabývající se dámskou i pánskou módou, obuví a doplňky,
které kladou důraz zejména na kvalitu a design. Snažíme se inovovat a neustále přinášet nové značky a trendy v oblasti módy.

BLEND

BLEND

Značka Blend pochází z Dánska a její kolekce jsou inspirovány urban stylem. Jejich silnou stránkou je zejména vysoce kvalitní denim. Pečlivé zpracování a dlouhodobá tradice značky ji řadí mezi přední výrobce oblečení na denní nošení.

PINKO

PINKO

Značka Pinko byla založena v 80. letech a má za sebou velmi dynamický vývoj. Je to značka pro ženy, která rychle reaguje na potřeby trhu a tvoří kolekce pro ženy, které chtějí být nezávislé, sexy a přitom chtějí podtrhnout svoji ženskost a vyjádřit svou osobnost. Kolekce je vždy originální, osobitá a snaží se podtrhovat ženskou krásu. Značku podporují a propagují největší hvězdy módních přehlídek i řada influencerů – mezi ně patří například Naomi Campbell, Elle MacPherson, Eva Herzigova, Carmen Kass a mnoho dalších. V Itálii, odkud značka pochází existuje více než 400 prodejních míst a v zahraničí bylo vytvořeno již přes 200 obchodů.

LOVE MOSCHINO

LOVE MOSCHINO

Značka Love Moschino měla při svém vzniku podtrhnout zejména humor a originalitu ve spolupráci s významnými designéry. V posledních letech se rozrostla po celém světe a své butiky má ve více než 20 městech. Charakteristickým prvkem, který se prolíná všemi kolekcemi je tvar srdce a velmi často se objevují motivy zvířat.

LIVIANA CONTI

LIVIANA CONTI

Značky Liviana Conti byla založena v roce 1976 jako výrobce dětského oblečení a až v roce 1982 uvedla na trh první kolekce dámské módy se zaměřením na úpletové materiály. Svými střihy podtrhuje ženskou přirozenost a krásu a hlavně na to, aby se žena cítila pohodlně. Velký důraz je proto kladen na výběr materiálů a barev. Liviana Conti je určena všem ženám, které mají rády minimalismus, kvalitní materiály a rafinované střihy.

CAMPER

CAMPER

Camper je moderní španělská značka obuvy věnovaná vytváření jedinečných sezónních kolekcí, které posouvají hranice spojující desetiletí obuvnického dědictví s nejnovějšími inovacemi zaměřenými na design.

FRACOMINA

FRACOMINA

Italská značka vznikla v roce 2004 v Neapole. Fracomina je zárukou kreativity, vášně, nezkrotné elegance a nabízí rozmanitou kolekci kontaminovanou evropským vplyvem. Její heslem je jednoduše, elegantně a stylově. Značka se soustřeďuje na ženský vesmír, na podnikavé ženy, které se nebojí vyniknout a odlišit. Jednoduše jde o velice ženskou značku ideální na každou část dne.

 

INUIKII

INUIKII

Nová inspirace, která přišla ze Švýcarska – rodinná značka byla založena v roce 2012 a má za cíl jednou věc, kdy říká: Užijte si zimu, jako něco jedinečného. Jejich typickým kouskem byly na začátku zimní boty do chladného počasí, v současnosti přidali i tenisky a pantofle, které jsou vždy originální a snadno rozeznatelné. Všechny produkty jsou vyrobeny ve Švýcarsku v Zurichu. Každý model je pak navržen a vyroben tak aby splňoval hodnoty této rodinné firmy.

JACOB COHEN

JACOB COHEN

Image, kterou tato značka má si drží od roku 2003, ovšem na trhu existuje již od roku 1985. Její poselství je jednoznačné: přinášet na trh luxusní řadu džínů, která si drží svou popularitu tím, že džíny jsou ručně vyráběné, perfektně sedí, vybírají pro své kolekce pouze ty nejlepší materiály a dbají na to, aby každý kousek byl dokončen a prezentován tou nejlepší cestou.

CHIARA FERRAGNI

CHIARA FERRAGNI

Modelka, módní návrhářka, influencerka nebo blogerka. Tak můžeme nazvat světoznámou blondýnku Chiaru Ferragni, která byla časopisem Forbes označena za jednu z nejvlivnějších módních influencerek dnešní doby. Kdybychom se ale měli vrátit k prvopočátkům, viděli bychom obyčejnou dívku se zálibou pro módu, jež založila blog The Blonde Salad, na který pravidelně přidávala fotky svých denních outfitů. Dále pak zamířila i do tvorby vlastní módy, kterou tvoří pod svým jménem.