Značky

Ty správné značky pro Vaše zákazníky

G Fashion Group portfolio je založené na prémiových, velmi známých značkách, zabývající se dámskou i pánskou módou, obuví a doplňky,
které kladou důraz zejména na kvalitu a design. Snažíme se inovovat a neustále přinášet nové značky a trendy v oblasti módy.

PINKO

PINKO

Značka Pinko byla založena v 80. letech a má za sebou velmi dynamický vývoj. Je to značka pro ženy, která rychle reaguje na potřeby trhu a tvoří kolekce pro ženy, které chtějí být nezávislé, sexy a přitom chtějí podtrhnout svoji ženskost a vyjádřit svou osobnost. Kolekce je vždy originální, osobitá a snaží se podtrhovat ženskou krásu. Značku podporují a propagují největší hvězdy módních přehlídek i řada influencerů – mezi ně patří například Naomi Campbell, Elle MacPherson, Eva Herzigova, Carmen Kass a mnoho dalších. V Itálii, odkud značka pochází existuje více než 400 prodejních míst a v zahraničí bylo vytvořeno již přes 200 obchodů.

ženskost a originalita

› prohlédnout

TRUSSARDI JEANS

TRUSSARDI JEANS

Trussardi Jeans je část společnosti Trussardi a její předností je elegantní ale přitom ikonický styl oblečení určený pro denní nošení. Ve svých kolekcích neskrývá pouze denim řadu, ale široký sortiment oblečení a barev a střihů, které jsou vyrobené z kvalitních materiálů. Každý kus oblečení má na sobě ikonické logo, aby mohla být značka lehce identifikována. Klasické střihy a styly oblečení byly v průběhu let vyvíjeny tak, aby uspokojily zájmy všech zákazníků. Trussardi Jeans kolekce se vyznačuje městským stylem a je určena zejména pro běžné nošení a volný čas.

nadčasový styl

› prohlédnout

SILVIAN HEACH

SILVIAN HEACH

Silvian Heach je poměrně mladá značka, založená v roce 2002 v Itálii. Jejím cílem je přinášet dostupnou ale stylovou a originální módu pro ženy. S touto filozofií oba zakladatelé – Mena Marano a Giuseppe Ammaturo uspěli od samého začátku a značka se začala rozšiřovat nejen po Itálii, ale po celém světě. Dnes má přes více než 30 prodejních míst.

stylová a osobitá

› prohlédnout

LOVE MOSCHINO

LOVE MOSCHINO

Značka Love Moschino měla při svém vzniku podtrhnout zejména humor a originalitu ve spolupráci s významnými designéry. V posledních letech se rozrostla po celém světe a své butiky má ve více než 20 městech. Charakteristickým prvkem, který se prolíná všemi kolekcemi je tvar srdce a velmi často se objevují motivy zvířat.

originální a neotřelá

› prohlédnout

BYBLOS

BYBLOS

Jako samostatná společnost vznikla v roce 1973 jako divize Genny SpA a svůj název převzala po hotelu v Saint Tropez. Mezi jejími designéry se vystřídali například Gianni Versace, Guy Paullin, nebo Alan Cleaver s Keithem Vartym. Značka tak, jak ji známe dnes tvoří kolekce nejen oblečení, ale i doplňků, bot, brýlí a parfémů. Jejich kolekce jsou vždy originální, odvážné a neotřelé.

odvážná a neotřelá

› prohlédnout

LIVIANA CONTI

LIVIANA CONTI

Značky Liviana Conti byla založena v roce 1976 jako výrobce dětského oblečení a až v roce 1982 uvedla na trh první kolekce dámské módy se zaměřením na úpletové materiály. Svými střihy podtrhuje ženskou přirozenost a krásu a hlavně na to, aby se žena cítila pohodlně. Velký důraz je proto kladen na výběr materiálů a barev. Liviana Conti je určena všem ženám, které mají rády minimalismus, kvalitní materiály a rafinované střihy.

minimalistický look

› prohlédnout

JACOB COHEN

JACOB COHEN

Image, kterou tato značka má si drží od roku 2003, ovšem na trhu existuje již od roku 1985. Její poselství je jednoznačné: přinášet na trh luxusní řadu džínů, která si drží svou popularitu tím, že džíny jsou ručně vyráběné, perfektně sedí, vybírají pro své kolekce pouze ty nejlepší materiály a dbají na to, aby každý kousek byl dokončen a prezentován tou nejlepší cestou.

luxusní řada džínů

› prohlédnout

POLLINI

POLLINI

Značka byla založena v roce 1953 v Itálii ve městě San Mauro Pascoli, které se od té doby stalo místem, kde najdete nejvyhlášenější výrobce bot. Značka brzy uspěla se svými tematickými kolekcemi a k výrobě obuvi přidala i kabelky a doplňky. Pollini klade velký důraz na kvalitu materiálů, tak na precizní zpracování každé boty.

precizní práce

› prohlédnout

INUIKII

INUIKII

Nová inspirace, která přišla ze Švýcarska – rodinná značka byla založena v roce 2012 a má za cíl jednou věc, kdy říká: Užijte si zimu, jako něco jedinečného. Jejich typickým kouskem byly na začátku zimní boty do chladného počasí, v současnosti přidali i tenisky a pantofle, které jsou vždy originální a snadno rozeznatelné. Všechny produkty jsou vyrobeny ve Švýcarsku v Zurichu. Každý model je pak navržen a vyroben tak aby splňoval hodnoty této rodinné firmy.

stylová zima

› prohlédnout

PREMIATA

PREMIATA

Neobvyklé tenisky s dlouholetou tradicí a důrazem na technologie, pomocí kterých se vyrábí. Značka Premiata cílí na všechny, kdo chtějí být sami sebou, chtějí žít instinktivně a bez pravidel a vystoupit z každodenní šedi. Kolekce tenisek je vždy odvážná, originální a snaží se vždy odlišit.

originální design

› prohlédnout

RIFLE

RIFLE

Ikona módního denim průmyslu již od roku 1949. Své ikonické kousky neustále vyvíjí a přizpůsobuje trendům a potřebám trhu. Nabízí kompletní portfolio produktů pro muže a pro ženy.

ikonický denim

› prohlédnout

IMPERIAL FASHION

IMPERIAL FASHION

Italská značka Imperial byla založena v roce 1978 a stala se průkopníkem nového výrobního procesu v módním světě – nyní známé jako „fast fashion“ Na trh tedy přichází neustále s novinkami i v průběhu sezony a reaguje na potřeby zákazníků. Po celém světě má značky v současné době kolem 1500 obchodů. Imperial je velmi oblíbenou značkou zejména mezi ženami, které chtějí být trendy, které mají rády sofistikovaný styl a které chtějí vyjádřit svou osobnost svým vzhledem. Pánská kolekce nadchne všechny příznivce módních kousků a dobrého vkusu.

fast fashion

› prohlédnout

D.A.T.E.

D.A.T.E.

Nová značka, založená v roce 2005, která se specializuje na výrobu tenisek. Díky kvalitnímu zpracování, neobvyklým detailům se jejich první tenisková kolekce uchytila na trhu velmi dobře a dostala se tak do podvědomí široké veřejnosti.

kvalitní zpracování

› prohlédnout

ASH

ASH

Na trhu existuje od roku 2000 jako spojení francouzského designéra Patricka Ithiera a Italského podniikatele Leonella Calvani. Tuto značku charakterizují slova jako: inovativnost, kreativní design, tradiční výroba, originalita, francouzský vkus a italská tradiční výroba.

francouzský vkus

› prohlédnout

FRAU

FRAU

Historie značky Frau sahá až do roku 1952. Jedná se o tradiční italskou značkum která vyrábí dámskou a pánskou obuv. Zkušenosti a rodinná atmosféra jsou zárukou kvality a funkčnosti všech jejich produktů. Svou znalost výroby a zkušenosti pak kombinují s těmi nejlepšími materiály a designem.

tradiční Itálie

› prohlédnout

CARMENS

CARMENS

Italská obuvnická značka, která byla založena ve městě Paddova v roce 1966. Hlavním cílem je vytvářet kolekce pro mladé dynamické muže a ženy, které neradi podléhají předepsaným módním trendům, ale vytváří si svoje vlastní.

mladá a dynamická

› prohlédnout

BLEND

BLEND

Značka Blend pochází z Dánska a její kolekce jsou inspirovány urban stylem. Jejich silnou stránkou je zejména vysoce kvalitní denim. Pečlivé zpracování a dlouhodobá tradice značky ji řadí mezi přední výrobce oblečení na denní nošení.

urban styl

› prohlédnout

NAF NAF

NAF NAF

NAF NAF je francouzská módní značka, která podtrhuje elegantní ženský styl. Podporuje ženy, které milují módu a rády zkouší různé styly a neberou se příliš vážně.

elegantní ženský styl

› prohlédnout

DIEGO M

DIEGO M

Zakladatel značky, talentovaný obchodník a také zkušený designér v předvídání trendů, počátkem osmdesátých let, přišel s myšlenkou, která ho zavedla na špičku světového módního obchodu. Smysl pro detail a nadčasovost, přidávání barev, tkanin, nových linií s cílem uspokojit potřeby těch nejnárčnějších zákazníkům kteří jsou nadšení s každým novým trendem a zároveň o krok vpřed a s inovativními nápady. V roce 2003 ožívá značka DIEGO M.

inovativní nápady

› prohlédnout