Značky

Ty správné značky pro Vaše zákazníky

G Fashion Group portfolio je založené na prémiových, velmi známých značkách, zabývající se dámskou i pánskou módou, obuví a doplňky,
které kladou důraz zejména na kvalitu a design. Snažíme se inovovat a neustále přinášet nové značky a trendy v oblasti módy.

BLEND

BLEND

Značka Blend pochází z Dánska a její kolekce jsou inspirovány urban stylem. Jejich silnou stránkou je zejména vysoce kvalitní denim. Pečlivé zpracování a dlouhodobá tradice značky ji řadí mezi přední výrobce oblečení na denní nošení.

LOVE MOSCHINO

LOVE MOSCHINO

Značka Love Moschino měla při svém vzniku podtrhnout zejména humor a originalitu ve spolupráci s významnými designéry. V posledních letech se rozrostla po celém světe a své butiky má ve více než 20 městech. Charakteristickým prvkem, který se prolíná všemi kolekcemi je tvar srdce a velmi často se objevují motivy zvířat.

MO5CH1NO JEANS

MO5CH1NO JEANS

Úplně novou značkou na trhu je MO5CH1NO JEANS, která se poprvé objeví v obchodech od května 2023. Jedná se o brand značně energický, divoký, mladý a originální s velkým zastoupením denimu. V jejich kolekcích naleznete inovativní neotřelé střihy a potisky, ale patrné jsou také známé prvky z celého Moschino house jako například motiv červeného srdce nebo znak peace. Do budoucna se bude perfektně doplňovat s LOVE MOSCHINO.

LIVIANA CONTI

LIVIANA CONTI

Značky Liviana Conti byla založena v roce 1976 jako výrobce dětského oblečení a až v roce 1982 uvedla na trh první kolekce dámské módy se zaměřením na úpletové materiály. Svými střihy podtrhuje ženskou přirozenost a krásu a hlavně na to, aby se žena cítila pohodlně. Velký důraz je proto kladen na výběr materiálů a barev. Liviana Conti je určena všem ženám, které mají rády minimalismus, kvalitní materiály a rafinované střihy.

CAMPER

CAMPER

Camper je moderní španělská značka obuvy věnovaná vytváření jedinečných sezónních kolekcí, které posouvají hranice spojující desetiletí obuvnického dědictví s nejnovějšími inovacemi zaměřenými na design.

FRACOMINA

FRACOMINA

Italská značka vznikla v roce 2004 v Neapole. Fracomina je zárukou kreativity, vášně, nezkrotné elegance a nabízí rozmanitou kolekci kontaminovanou evropským vlivem. Její heslem je jednoduše, elegantně a stylově. Značka se soustřeďuje na ženský vesmír, na podnikavé ženy, které se nebojí vyniknout a odlišit. Jednoduše jde o velice ženskou značku ideální na každou část dne.

INUIKII

INUIKII

Nová inspirace, která přišla ze Švýcarska – rodinná značka byla založena v roce 2012 a má za cíl jednou věc, kdy říká: Užijte si zimu, jako něco jedinečného. Jejich typickým kouskem byly na začátku zimní boty do chladného počasí, v současnosti přidali i tenisky a pantofle, které jsou vždy originální a snadno rozeznatelné. Všechny produkty jsou vyrobeny ve Švýcarsku v Zurichu. Každý model je pak navržen a vyroben tak aby splňoval hodnoty této rodinné firmy.

PIERRE CARDIN

PIERRE CARDIN

Pierre Cardin je luxusní francouzská značka pánského oblečení, která se vyznačuje obratným spojením stylových designů a dokonalých střihů. Sám zakladatel této značky je často nazýván „otcem pánské módy“ – a to proto, že počátkem 50. let jako první z pařížských domů „haute couture“ přinesl nositelnou, dostupnou konfekci(„prêt-à-porter“ neboli „ready-to-wear“) do obchodních domů – a nebál se umístit na výrobek i své logo. Konkurenty byl nejdříve zatracován – a poté všemi následován…

BEATRICE.B

BeatriceB

Beatrice.b je „prêt-à-porter“ neboli „ready-to-wear“ značka založená v roce 2002 a vlastněná společností Plissé Group - módním domem, který již přes více než třicet let usiluje o krásu v módě skrz excelentní Made in Italy dodavatelský řetězec. Hlavní dvě klíčové hodnoty tohoto brandu jsou perfektní kvalita italského know-how a silný vizuální dopad. Znatelné je však také nadšení pro unikátní barvy a nadčasové střihy.

GAP

GAP

Společnost Gap byla založena v roce 1969 s hlavním cílem usnadnit výběr džínů a pro zákazníky udělat mnohem víc. Za více než 50 let se firma rozrostla na sedm značek a počáteční cíl přerostl v globální ambice prosazující rovnost, férové začlenění a především udržitelnost.

HAVAIANAS

HAVAIANAS

Široká škála barev, to je nezbytnost pro Havaianas. Tato dnes již světoznámá značka vznikla v roce 1962 v Brazílii a dodnes vyrábí především trendy žabky a sandály inspirované tradičními japonskými sandály Zōri. Důraz je kladem hlavně na odolnost a pohodlnost materiálu, který zajišťuje, že si s jejich produkty můžete vyjít na pláž, ale stejně tak i do města.

MISS SIXTY

MISS SIXTY

Miss Sixty, založená v roce 1991, je oslavována pro své odvážné vzory a ikonický denim, ztělesňující ducha moderní ženy s jistotou a sofistikovaností. Značka prosazuje udržitelnost a dává prostor projevit individualitu prostřednictvím inovativních střihů a zářivých barev. Objevte Miss Sixty – kde se styl snoubí s nezávislostí a inovací.